طراحی سربرگ

سربرگ از اقلام ست اداری می باشد که برای مکاتبات درون و بیرون سازمانی مورد استفاده قرار می گیرد. سربرگ اداری از اقلام های تبلیغاتی مؤثر است که بصورت نامملوس می توان بازار یابی نمود. از دیگر اقلامی که برای سربرگ می توان استفاده نمود استفاده از پاکت نامه و فولدر تبلیغاتی می باشد که می توان مکاتبات را حرفه ای تر انجام داد.

اهمیت سربرگ در مکاتبات اداری

سربرگ بخشی از معرفی برند ما را بر عهده دارد و باید نکاتی را رعایت نمود که حرفه ای بودن شرکت و سازمان ما را مشخص کند. 

چند توصیه در هنگام طراحی سربرگ

  • استفاده از رنگ و هارمونی سازمانی
  • استفاده از لوگو
  • درج کامل اطلاعات تماس
  • درج شماره پیوست و تاریخ
  • فونت مناسب(اندازه فونت، نوع قلم، خوانایی)

طراحی سربرگ اداری

برای طراحی سربرگ اداری باید نوع مکاتبات خود را مشخص کنید. میزان فضای استفاده از کاغذ چقدر است؟ چه کاغذی برای مکاتبات مورد نیاز است؟ (A4,A5,A6). برخی از شرکت های نوپا برای اینکه ست اداری کاملی را داشته باشند از کلیه سایزها سفارش می دهند بدون آنکه به آنها نیاز داشته باشند و بعد از آن سفارش های خود را به عنوان کاغذ باطله مورد استفاده قرار می دهند. بهتر است قبل از طراحی و چاپ سربرگ ابتدا نیاز خود را مشخص کنید و سپس سفارش دهید تا از باطله کاغذ جلوگیری شده و همچنین در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

طراحی سربرگ حرفه ای برای سازمان ها

در طراحی حرفه ای سربرگ نه تنها طراحی سربرگ متفاوت و خلاق است بلکه چاپ سربرگ به صورت اختصاصی انجام می شود. طراحی اختصاصی برای شرکت ها با توجه به نوع خدمات/ محصول / برند ایده پردازی و اجرا می شود.

طراحی و چاپ سربرگ

بعد از طراحی و تایید طرح می توانید، خدمات چاپی هم به این مجموعه بسپارید تا در کمترین زمان چاپ و ارسال شود.

نمونه طراحی سربرگ: