درباره وب سایت برتر

شرکت تبلیغاتی وب سایت برتر در صدد است با ارائه خدمات طراحی و توسعه وب سایت، بهینه سازی موتور جست و جو گر گوگل (سئو)، توسعه و پشتیبانی سایت، تبلیغات در گوگل ادز، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی, ساخت اپلیکیشن و ... به توسعه و پیشرفت کسب و کار های کوچک و بزرگ یاری رساند. خدماتی که شرکت ما به مشتریان اعطا می کند با توجه به قیمت رقابتی که در نظر گرفته است بی نظیر است. شرکت وب سایت برتر با ارائه یکسال پشتیبانی بلند مدت فنی کاملا رایگان، ارائه هاست و دامنه کاملا رایگان، توسعه اختصاصی وب سایت، مشاوره در زمینه کسب و کار و ... توانسته تمایز بسیاری با دیگر رقبای خود یابد. مشتریان وب سایت برتر نگران هیچ یک از عوامل توسعه کسب و کار نیستند چرا که ما از شروع تا پایان پروژه در کنارتان هستیم.

در دنیای امروز که فضای مجازی نقش بسیار پررنگی در زندگی ما دارد دیجیتال مارکتینگ به عنوان ضربان یک کسب و کار شناخته می شود. در صورتی که شرکت نتواند در فضای مجازی نقش پررنگی را بازی کند ممکن است به طور کل از چرخه اقتصادی حذف شود. در نتیجه حضور در فضای مجازی امروزه دیگر به صورت اختیاری نیست. تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ در شرکت وب سایت برتر توسط بهترین ها به شما عرضه می شوند. خدماتی هم چون بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی محتوا، بازاریابی پست الکترونیک، بازاریابی ویدیویی و ... همگی به صورت تکی یا پکیجی در اختیار شرکت های کوچک و بزرگ قرار خواهد گرفت. بسیاری از شرکت ها برای اینکه بتوانند به اهداف والاتر خود برسند مجبور به واگذاری بخشی از کارهای خود به متخصصین هستند. شرکت وب سایت برتر با استفاده از تخصص خود در زمینه پشتیبانی سایت و شبکه های اجتماعی گام بزرگی در توسعه و برندسازی شرکت ها داشته است.

همانطور که می دانید سازمان ها و شرکت ها بدون تبلیغات نابود خواهند شد. در نتیجه برنامه ریزی برای کمپین های تبلیغاتی چه در فضای مجازی و چه در محیط های شهری امری مهم محسوب می شوند. در فضای مجازی روش های تبلیغاتی نوین و متنوعی وجود دارد که می توانید پس از مشورت با مشاورین ما راه های تبلیغات مناسب کسب و کار خود را انتخاب کرده و اجرا کنید. وب سایت برتر با ارائه سامانه های پیامکی، ایمیل مارکتینگ، رپورتاژ آگهی، تبلیغات کلیکی و ... با استفاده از تجربه چندین ساله در زمینه تبلیغات راه های توسعه و پیشرفت کسب و کار را هموار می کند.

پنج شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۶
پنج شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۶

وب سایت برتر، تولد خود را جشن می گیرد!

یک قدم جلوتر، برنده خواهی شد!

همه چیز با یک شعار شروع شد. شعاری که بیانگر یک اصل مهم در کسب و کار بود: برای برنده شدن، باید یک قدم جلوتر از رقبا باشی.

وب سایت برتر با همین نام، تمام تلاش خود را می کند تا این اصل را در عمل به کار گیرد. ما معتقدیم که با ارائه خدمات تبلیغاتی خلاقانه و موثر، می توانیم به کسب و کارها کمک کنیم تا یک قدم جلوتر از رقبا قرار بگیرند.

جمعه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۷
جمعه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۷

وب سایت برتر، یک سال خدمت به کسب و کارها

تجربه های خوبی داشتیم، اما هنوز برای موفقیت در بازار رقابتی آماده نبودیم. باید بیشتر تلاش می کردیم، بیشتر یاد می گرفتیم و تجربه کسب می کردیم تا بتوانیم شروعی پر قدرت داشته باشیم.

0

تجربه کسب کردیم

0

ساعت کار کردیم

0

صفحه کتاب خوندیم

0

قهوه خوردیم

0

پادکست شنیدیم

0

آموزش دیدیم

رسیدگی به انتقادات و شکایات

انتقادات و پیشنهادات (ارسال به پشتیبانی )

ارتباط با واحد :

ارتباط مسقیم با مدیر عامل و HR

انتقادات و پیشنهادات (ارسال به مدیریت)

نام و نام خانوادگیضروری
ارسال به :
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .