طراحی وب سایت

طراحی وب سایت یک فرآیند پیچیده است که شامل برنامه ریزی، مفهوم سازی و اجرای طرح برای طراحی یک وب سایت به گونه ای است که کاربردی باشد و تجربه کاربری خوبی ارائه دهد.

تجربه کاربری در فرآیند طراحی وب سایت بسیار مهم است.

وب سایت ها دارای مجموعه ای از عناصر هستند که به گونه ای ارائه می شوند که ناوبری آسان را در آنها امکان پذیر می کند. طراحی وب اساساً شامل کار بر روی تمام ویژگی های وب سایتی است که مردم با آن ارتباط برقرار می کنند، به طوری که وب سایت ساده و کارآمد باشد، به کاربران اجازه دهد تا به سرعت اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند و از نظر بصری نیز زیبا به نظر برسند.

طراحی واکنش گرا و تطبیقی (طراحی المان های سایت متناسب با ابعاد صفحه نمایش های متفاوت مثل مانیتور و گوشی موبایل )یکی از عواملی است که در رابط کاربری تاثیر به سزایی دارد.

 

نقش یک طراح وب مستلزم ایجاد یک طراحی بصری و پیکربندی اصولی یک سایت است که شامل بخش های مختلفی مانند چیدمان ظاهر،ساختار لینکها و کلید ها،ناوبری و دسترسی راحت به بخش های مختلف وبسایت میباشد.

آن ها پالت های رنگی ،فونت ها و طرح بندی را انتخاب میکنند و باتوجه به آنها سایت کاربرپسند با امکانات مناسب را طراحی و پایه گذاری میکنند.

نمونه کار های طراحی سایت وبسایت برتر

مزایای طراحی وب سایت خوب:

اولین برداشت قوی

یک وب سایت با طراحی خوب می تواند ایجاد اولین برداشت عالی را آسان تر کند. برای برندها، همه چیز در مورد نحوه مشاهده مشتریان بالقوه یا مشتریان به کسب و کار آنها است و این تا حد زیادی تحت تأثیر نحوه مشاهده وب سایت آنها قرار می گیرد.

رتبه بندی بهتر گوگل

 طراحی وب دارای عناصر متنوعی است که قادر به ارائه رتبه بندی بهتر گوگل به وب سایت شما هستند. برخی از این عناصر عبارتند از خوانایی، سازگاری با موبایل، سرعت وب سایت، نقشه سایت، ساختار URL و ناوبری وب سایت. یک طراحی وب خوب این عناصر را در وب سایت گنجانده است که به شما دید بیشتری هم برای مخاطب و هم برای موتور جستجو می دهد.

ثبات برند

 دارایی های کلیدی برند شما، مانند لوگو، طرح رنگ و فونت ها، می توانند اطمینان حاصل کنند که مخاطبان شما برند شما را به خاطر بسپارند و آن را به راحتی از هزاران برند دیگر متمایز کنند. یک طراح وب حرفه ای تمام جنبه های منحصر به فرد کسب و کار شما را در نظر می گیرد و آنها را در وب سایت شما ترکیب می کند تا به اعتبار برند شما اضافه کند و ثبات را نشان دهد.

نرخ پرش پایین

هنگامی که وب سایت شما فراگیر و جالب است، بازدیدکنندگان را تشویق می کند تا عمیق تر شوند و بخش های مختلف وب سایت را بررسی کنند. به همین ترتیب، وب سایتی که ظاهراً پیچیده و دشوار برای ناوبری است، می تواند بازدیدکنندگان را ترغیب کند که ظرف چند ثانیه از آن خارج شوند. نرخ پرش نیز بر اعتبار و رتبه بندی وب سایت شما تأثیر می گذارد.

با توجه به رشد کسب‌وکارهای اینترنتی و اهمیت دیجیتال مارکتینگ در عصر بازاریابی وظیفه دانستیم با تجربیات چندین ساله خود خدمات طراحی گرافیک، تبلیغات آنلاین، دیجیتال مارکتینگ، اپلیکشن و پشتیبانی را برای اشخاص حقیقی و حقوقی که می‌خواهدکسب‌وکار خود را شروع کنند یا توسعه دهند ارائه دهیم.

مشاوره طراحی وبسایت

یکی از اقداماتی که هر کسب و کاری برای توسعه و پیشرفت خود میتواند انجام بدهد ،پیوستن به فضای مجازی و ارئه ی خدمات خود به کاربران به صورت انلاین است.

یکی از پرطرف دارترین راه های ارائه خدمات و فروش محصولات در فضای مجازی داشتن یک وبسایت متناسب با حوزه کاری است که بتواند به خوبی نیاز کاربران را برطرف کند ، همچنین خدمات و محصولات آن کسب وکار را به بهترین شکل ارائه دهد.

اگر شما تصمیمتان را در داشتن یک وبسایت برای کسب و کارتان گرفته باشید،اولین سوالات در ذهن شما ممکن است این موارد باشند :

چطور یک وبسایت داشته باشم؟

کار طراحی وبسایت را به چه شرکت یا شخصی بسپارم؟

چه اقدامتی قبل از داشتن وبسایت باید انجام دهم؟

و مهم تر از همه تعرفه ها و هزینه های طراحی آن به چه صورت است؟

شما با یک جستوجوی ساده میتوانید تعرفه ها و پلن های طراحی سایت بسیاری را مشاهده کنید.اما کدام تعرفه برای شما مناسب است و تمام نیاز های شما و بازار هدفتان را پاسخ میدهد؟

در این مرحله شما به یک مشاور حرفه ای که تسط کامل به موارد طراحی ظاهری سایت،زیرساخت های مورد نیاز و موارد فنی داشته باشدنیاز دارید، تا بتواند شما را در تک تک مراحل راهنمایی کند.

 

 مشاوره ی درست میتواند شما را از روند کاری و مدت زمان پروژه مطلع سازد و چشم اندازی از آینده آن را  به شما نشان دهد.

داشتن یک نقشه راه کامل از مراحل و نیازمندی های این پروژه میتواند کمک بسیاری در جلوگیری از صرف هزینه و وقت بیش از حد نیاز به شما بکند.

مشاور شما در ابتدا اطلاعاتی مانند زمینه کاری شما،اهداف و رسالت کسب و کار،رنگ سازمانی ،لوگو،میزان آشنایی با سئو و طراحی و …را باید از شما بگیرد تا بتواند پکیج های طراحی( و در صورت نیاز پکیج های پشتیبانی و سئو ) مناسب شما را مشخص کند.

مشاوره رایگان طراحی وبسایت

به صورت انلاین و حضوری

تیم مشاورین ما با داشتن تجربه 10 ساله در زمینه طراحی و پشتیبانی وبسایت و با بیش از صدها پروژه موفق طراحی سایت این افتخار را دارد که به شما کارفرمایان و کارآفرینانی که تمایل به پیوستن به فضایی مجازی و داشتن یک وبسایت کاربردی و منحصر به فرد را دارید، خدمات مشاوره خود را قبل و حین استارت پروژه بدهد و تمامی اقدامات و چالش های این مسیر را به شما نشان دهد.

اگر زمان کافی برای یک جلسه حضوری را ندارید نگران نباشید،ما امکان داشتن یک جلسه ی مشاوره انلاین را برای شما فراهم کرده ایم تا بدون از دست دادن زمان بتوانیم به شما مشاوره های لازم دراین زمینه را ارائه دهیم.